STANDART PAKET

Standart paket; tasarımınızı seçip bir akademik kimliğe sahip olmanız için en kısa yoldur. Uygun fiyatla şık bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Bu paket dahilinde aşağıdaki hizmetleri de alıyor olacaksınız:

  • Site Kurulumu: Seçeceğiniz tasarım, belirtmiş olduğunuz içerikler ile özelleştirilir. Bu aşamada siteniz için renk, arkaplan, yazı şekli gibi değişiklikleri de talep edebilirsiniz.
  • Hosting ve Alan Adı Yönetimi: Adınıza özel alınmış bir internet adresi sitenizin bir yıl boyunca barınacağı alan yönetimi Akademik Kimlik tarafından yönetilecektir. Tüm işlemler ve kullanım takipleri tarafımızdan yapılacaktır.
  • Kolay Kullanılır Yönetici Panel ve Eğitim Desteği: Sitenizle beraber içeriğinizi düzenleyebileceğiniz kolay kullanılır bir yönetici ekranı da sizler için tasarlanacaktır. Bu panel sayesinde sitenizde istediğiniz anda istediğiniz değişikliği kimseye ihtiyaç duymadan yapabileceksiniz. Yönetici paneli ile ilgili tüm eğitim desteği de Akademik Kimlik tarafından sağlanacaktır.
  • Teknik Destek: Bir yıl boyunca sitenizde oluşabilecek tüm teknik sorun ve arızalarda anında müdahale ve destek yine Akademik Kimlik tarafından sağlanacaktır. Siteniz hiç bir zaman erişilemez kalmayacaktır.